*

14 komentarzy

Dobre produkty i fachowe doradztwo ze strony producenta . Ja polecam

26 kwietnia 2022

Współpraca z tą firma to przyjemność. Dobre produkty oraz świetne ceny. Nawozy oraz adiuwant stosuje z powodzeniem od kilku sezonów w uprawie ziemniakow, pszenicy, kapusty , kukurydzy. Gorąco polecam

22 kwietnia 2022

Profesjonalna obsługa, terminowość zamówień i dobra wspolpraca

16 kwietnia 2022

Profesjonalizm w czystej postaci. Doradztwo na najwyższym poziomie, oraz produkty które stosuję już kilka ładnych lat w uprawie warzyw i zbóż.
Stosunek ceny do jakość biję na głowę konkurencję.

10 kwietnia 2022

Profesjonalne produkty z wysoką zawartością składników. Stosuję ok kilku sezonów w uprawie zbóż, rzepaku, kukurydzy i buraka cukrowego. Bardzo dobra rozpuszczalność produktów sypkich.

8 kwietnia 2022

Jestem bardzo zadowolony z produktów i ze współpracy z firmą ActiveAgro. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie i rzetelne odpowiadanie na pytania i wątpliwości. Tutaj podziękowania dla Pana Błażeja – przedstawiciela firmy!

8 kwietnia 2022

Produkty zastosowałem po raz pierwszy w tym roku, po rozmowie z przedstawicielem handlowym. Nawozy dobrane pod kątem upraw i ich zapotrzebowania, bardzo dobra mieszalność i wygodne opakowania, polecam!!!

7 kwietnia 2022

Produkty Active Agro stosuję od kilku lat, głównie w uprawie ziemniaka „sadzeniaka” i w zbożach. Produkty Active Agro to przede wszystkim: wysoki skład, doskonała mieszalność i rozsądna cena. Nieoceniona jest też pomoc Pana Bartka- przedstawiciela firmy. Polecam.

7 kwietnia 2022

Marcin, Wielkopolski, 170ha, Bardzo dobra współpraca z handlowcem, który dobrze zna produkty i nie jest nachalny. Produkty wysokiej jakości, w bardzo przystępnej cenie, świetnie się rozpuszczają i można śmiało je łączyć ze środkami ochrony roślin, co mocno ułatwia aplikacje. Nie ma się do czego przyczepić, dlatego od kilku lat współpracujemy i mam nadzieję na wieloletnią dalszą współpracę, mogę śmiało polecić produkty jak i współpracę z firmą.

7 kwietnia 2022

Od kilku lat używam tylko i wyłącznie odżywki Activ Agro. Bardzo dobra rozpuszczalność , nigdy nie było problemów z wytrącaniem czegoś lub mieszaniem z fungicydami. Dobrze dobrane proporcje składników w bardzo rozsądnej cenie . Ja polecam!!!

7 kwietnia 2022

Piotr, Strzelin, 100h
Bardzo dobra współpraca z firmą ActiveAgro od długiego czasu pełny profesjonalizm przedstawiciela handlowego Wojtka Osadczuka . Wysokiej jakości produkty po których widać efekty oraz w bardzo dobrych cenach. Napewno będę kontynuował współpracę z firmą. Polecam

6 kwietnia 2022

Profesjonalna współpraca od wielu lat oraz wysokiej jakości produkty o bardzo dużej zawartości poszczególnych składników w porównaniu do ofert firm konkurencyjnych.
Współpraca z firmą ActiveAgro odbywa się na zasadzie partnerstwa oraz szacunku do klienta co w tych czasach jest rzadkością. Przedstawiciel firmy Pan Wojciech Osadczuk posiada ogromną wiedzę związaną z branżą rolniczą. Jest doskonałym doradcą i zawsze dostarcza mi produkty najwyższej jakości w najlepszej cenie.

6 kwietnia 2022

Wzorowa współpraca z przedstawicielem Sebastianem Sikorskim oraz szeroki asortyment bardzo dobrej jakości nawozów dolistnych w atrakcyjnych cenach pozwala na coroczną naszą współpracę. Z czystym sumieniem polecam!

6 kwietnia 2022

Profesjonalna obsługa, bez nachalnej sprzedaży jak ma to miejsce w przypadku innych firm.
Produkty bardzo dobrej jakości, szeroki wybór asortymentu, czy to w płynnej formie, czy sypkiej w atrakcyjnej cenie.
Polecam!

29 marca 2022